Straszna tragedia na drodze w Dębicy – śmierć pieszej pod kołami samochodu
W Dębicy, na ulicy imienia ks. Jerzego Popiełuszki, doszło do zdarzenia drogowego o tragicznym skutku, który ma miejsce w dniu dzisiejszym. Funkcjonariusze policji pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego smutnego wypadku. W wyniku zdarzenia życie straciła 61-letnia piesza, która została potrącona przez samochód osobowy.
Wiadomo, że nieszczęsny incydent miał miejsce o godzinie 13 w centrum Dębicy. Początkowe ustalenia świadków i funkcjonariuszy wskazują, że kierująca mercedesem podczas cofania i próby włączenia się do ruchu drogowego nie zauważyła idącej po chodniku kobiety. Niestety, 61-letnia mieszkanka Dębicy została uderzona przez pojazd i zmarła na miejscu pomimo natychmiastowej pomocy medycznej.
Policja ustaliła również, że za kierownicą mercedesa siedziała 53-letnia kobieta, mieszkanka powiatu dębickiego, która była trzeźwa w momencie zdarzenia. Całość postępowania jest prowadzona pod nadzorem prokuratora przez Komendę Powiatową Policji w Dębicy. Celem działań jest kompleksowe wyjaśnienie wszystkich okoliczności tej tragicznej kolizji.

Koncert Polskiej Muzyki Rozrywkowej dla Tymka
Rodzinny Festiwal Aktywności przyciągnął 200+ uczestników!
Półkolonia Letnia 2026 w Pilźnie: Przygody i radość dla dzieci!
82. rocznica pacyfikacji Brzostku: pamięć, patriotyzm i artystyczne emocje
Kultura w Dębicy: Finał inspirującego projektu w Bibliotece Pełnej Życia
Wakacyjne godziny otwarcia biblioteki – sprawdź, kiedy nas odwiedzić!
Zadbaj o zdrowie swojej skóry na konferencji 3R dla Zdrowia!
Dębiccy uczniowie wyróżnieni za znakomite osiągnięcia edukacyjne w 2025/2026