W Dębicy odbyło się znaczące wydarzenie, które zgromadziło młodzież z lokalnych szkół ponadpodstawowych w ramach projektu „Młodzi dla Przedsiębiorczości”. To spotkanie miało na celu wzmocnienie... Czytaj dalej
Przedsiębiorczość
W Dębicy, 15 maja 2026 roku, odbędzie się unikatowe wydarzenie poświęcone przedsiębiorczości wśród młodzieży. Spotkanie, mające miejsce w Urzędzie Miejskim o godzinie 12:00, ma na... Czytaj dalej

Młodzież z Dębicy kształtuje przyszłość lokalnego rynku pracy
Młodzi w Dębicy: Szkolenie i debata o przedsiębiorczości
Włoski wieczór pełen smaków i muzyki w Dębicy!
Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy w OSP Żyraków – pamięć o Krzysztofie Moskalu
Termomodernizacja budynków w Gminie Brzostek: nowa inwestycja dla czystszego powietrza!
Strażacy OSP z Brzostku w akcji podczas uroczystości Bożego Ciała