Już wkrótce „Dni Kultury” w Dębicy
Będzie rockowo i ludowo! Wybierz się na „Dni Kultury” w Dębicy, które odbędą się już za kilka dni. Mieszkańcy miasta Dębica już nie mogą doczekać się na zbliżające się wydarzenie. Polecamy i zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!
Wielkimi krokami zbliża się święto naszego miasta. Chodzi oczywiście o „Dni Kultury”, które odbędą się w naszym mieście już w czerwcu. Wydarzenie planowane jest na 11 i 12 czerwca 2022 roku. Z pewnością każdy mieszkaniec naszej miejscowości znajdzie coś interesującego dla siebie! Zapraszamy i gorąco polecamy wszystkim zainteresowanym mieszkańcom Dębicy jak i okolic.
Na wydarzenie zaprasza sam Burmistrz Miasta Dębica, Miejski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Pomocy Społecznej, a także Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy. Warto podkreślić, że w trakcie zorganizowanego wydarzenia zbierane będą również dary dla poszkodowanych osób z Ukrainy. Organizatorzy przygotowali bardzo ciekawy program artystyczny, podczas którego nikt nie będzie się nudzić!
Co przewiduje program „Dni Kultury” w Dębicy?
W pierwszy dzień realizowanej imprezy zagra niezwykle energetyczna grupa muzyczna Farben Lehre. Ta niezwykła grupa może pochwalić się ogromnym stażem na rynku muzycznym. Bowiem zespół w zeszłym roku świętowała okrągłe 35 lat swojej działalności. W skład zespołu aktualnie wchodzą Wojtek Wojda (wokal, teksty), Konrad Wojda (gitara, wokal), Filip Grodzicki (gitara basowa), Gerard Klawe (perkusja). Zespół ma na koncie, aż 14 wydanych płyt studyjnych.
Poza wskazaną gwiazdą wieczoru wystąpią również grupy artystyczne współpracujące na co dzień z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Dębicy. Poza tym na ten dzień zaplanowano również atrakcje dla najmłodszych mieszkańców miasta Dębica. Dzieci zabawiane będą przez animatorów. Całość wydarzenia zrealizowana zostanie na Rynku w Dębicy.
W kolejny dzień artystycznego przedsięwzięcia zaprezentuje się Narodowy Zespół Pieśni i Tańca. Na czele grupy stoi Iwano-Frankowska z Ukrainy. Zespół może pochwalić się licznymi koncertami na całym świecie. Grupa udzieli przedstawienia w Domu Kultury „Mors” w Dębicy. Wejście na wydarzenie jest biletowane. Za cegiełkę należy zapłacić 25 lub 20 zł.

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy w OSP Żyraków – pamięć o Krzysztofie Moskalu
Strażacy OSP z Brzostku w akcji podczas uroczystości Bożego Ciała
Disco Polo i Swing w Brzostku: Muzyczna Rewolucja na Żywo!
Nowa umowa na modernizację dróg gminnych w Dębicy
NOWE TERMINY PRAC NAD DW 985 Mielec–Dębica
25-lecie kapłaństwa ks. Pawła Skraby: Uroczystość w Zasowie pełna wdzięczności
Dębica 2026: Muzyczne święto pełne atrakcji dla całej rodziny!
5 zasad, które zapewnią bezpieczeństwo na basenie
Włoski wieczór pełen smaków i muzyki w Dębicy!