Mielczanin powróci na ring w sobotę 10 lutego na gali Filabora Boxing Night 1 w Dębicy
Przedstawiciel Mielca będzie miał kolejne starcie w boksie już tej soboty, 10 lutego. Wszystko to odbędzie się podczas gali Filabora Boxing Night 1, jaka będzie miała miejsce w Hali MOSIR w Dębicy.
Dla zawodnika z Mielca, to będzie piąta zawodowa walka w jego karierze. Swój debiut w profesjonalnym boksie zanotował dwa lata temu i od tego czasu nie spoczywał na laurach. Ostatni raz przystępował do zawodowego pojedynku przed rokiem.
W swojej dotychczasowej karierze, mielczanin może pochwalić się zwycięstwami nad zawodnikami takimi jak Viktor Funk ze Słowacji czy Rafał Bieszczad i Sebastian Wojdan z Polski. Porażkę musiał jednak przyjąć od Oskara Gajcowskiego.
Kolejnym rywalem reprezentanta Mielca będzie Adam Klucka – bokser ze Słowacji. Paweł Róg, bo o nim mówimy, występuje w kategorii super półśredniej.
Choć teraz skupia się na boksie zawodowym, wcześniej odnosił sukcesy w boksie olimpijskim. Dodatkowo, w swoim dorobku ma brązowy medal zdobyty podczas Mistrzostw Polski Seniorów 2021.

Dębiccy uczniowie wyróżnieni za znakomite osiągnięcia edukacyjne w 2025/2026
Rodzinny Festiwal Aktywności przyciągnął 200+ uczestników!
Czasowe zamknięcie ulic w Dębicy z powodu biegu 21 czerwca
Nowoczesne boisko wielofunkcyjne powstanie w Kamienicy Dolnej!
Pierwsza edycja bezpłatnych zajęć pływania dla dzieci z Gminy Brzostek zakończona sukcesem
Zapisz się na Wakacyjny Spływ Kajakowy „Wisłoka 2026” już dziś!
Zadbaj o zdrowie swojej skóry na konferencji 3R dla Zdrowia!
Koncert Polskiej Muzyki Rozrywkowej dla Tymka