Zgłoś się do konkursu fotograficznego!
Mieszkańcy miasta Dębica mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym pt. „Miasto rozkwita w przyrodzie – Dębica w kwiatach”. Robisz zdjęcia? Pochwal się swoim talentem.
Stowarzyszenie Zielona Dębica postanowiło zorganizować konkurs fotograficzny pt. „Miasto rozkwita w przyrodzie – Dębica w kwiatach”. Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie najpiękniejszego zdjęcia nawiązującego do tematyki konkursu. Warto pochwalić się swoim talentem fotograficznym, tym bardziej, że na laureatów pierwszych trzech miejsc czekają bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne.
Udział w konkursie może wziąć każdy mieszkaniec Dębicy. W przypadku osób, które nie są pełnoletnie dodatkowo muszą one przedstawić pisemną zgodę rodzica na udział w konkursie. Wymogiem konkursu jest przesłanie jednego zdjęcia w wybranej kategorii: „Ogródki i ogrody” oraz „Tarasy i balkony”. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 lipca 2022 roku.
Zgłoszenia konkursowe należy kierować na adres mailowy: [email protected]. Wraz z pracą konkursową trzeba również dostarczyć formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań odnośnie szczegółów konkursu również trzeba kontaktować się z organizatorami pod wskazanym adresem mailowym.

Strażacy OSP z Brzostku w akcji podczas uroczystości Bożego Ciała
Godziny otwarcia biblioteki zmienione z okazji Bożego Ciała
Julia Uryga zdobywa tytuł Najlepszego Głosu Gminy Pilzno
Dębicki Dzień Dziecka: Radość, nauka i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych
Włoska uczta w Parku Sokoła: jedzenie, muzyka i radość!
Dębica uczciła Dzień Działacza Kultury pełen emocji i artystycznych uniesień
Włoski wieczór pełen smaków i muzyki w Dębicy!
Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy w OSP Żyraków – pamięć o Krzysztofie Moskalu
Termomodernizacja budynków w Gminie Brzostek: nowa inwestycja dla czystszego powietrza!