Wielki finał Mistrzostw Turbo – Kozak – Orlik 2021 zbliża się wielkimi krokami!
Finał odbędzie się 31 sierpnia w MOSiR w Dębicy.
Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim dla dzieci i młodzieży, którzy klasyfikują się w kategoriach wiekowych 2005-2007, 2008-2010, a także 2011-2013. Z pewnością turniej będzie też nie lada gratką dla rodziców dzieci, którzy będą musieli wcielić się w najwierniejszych kibiców!
W celu wzięcia udziału w rywalizacji trzeba dokonać rejestracji u instruktora Sportu na Orliku przy ul. Strumskiego. Impreza sportowa odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 11:00. W czasie turnieju zostaną przeprowadzone najliczniejsze konkurencje w 10 kategoriach jak np. rzuty karne uderzane piętą, rzuty rożne, strzały na celność, strzały na pustą bramkę, połówka bez odbicia, podbij jak najwyżej. Wydarzenie będzie zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy.
Więcej szczegółowych informacji dotyczących wydarzenia można uzyskać od Waldemara Puzio oraz Konrada Makowieckiego, dzwoniąc pod numer telefonu 14 677 61 40.

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy w OSP Żyraków – pamięć o Krzysztofie Moskalu
Strażacy OSP z Brzostku w akcji podczas uroczystości Bożego Ciała
Disco Polo i Swing w Brzostku: Muzyczna Rewolucja na Żywo!
Nowa umowa na modernizację dróg gminnych w Dębicy
NOWE TERMINY PRAC NAD DW 985 Mielec–Dębica
25-lecie kapłaństwa ks. Pawła Skraby: Uroczystość w Zasowie pełna wdzięczności
Dębica 2026: Muzyczne święto pełne atrakcji dla całej rodziny!
5 zasad, które zapewnią bezpieczeństwo na basenie
Włoski wieczór pełen smaków i muzyki w Dębicy!